מסיבת רווקות – איך לעשות אותה אחרת

מסיבת רווקות- איך לעשות אותה אחרת

אז החברה הכי טובה שלכן מתחתנת וכרוח המסורת אתן ממש רוצות לערוך לכבודה מסיבת רווקות. אחרת, מיוחדת, כזו שתשקף את החברות הטובה, את המחשבה עליה ובכלל אתן רוצות להעביר ערב שכולו כיף אחד גדול. אחד הרעיונות המנצחים הוא לקיים אירוע אינטימי שכולו שלכן ובשבילכן, ומה טוב יותר מחוף ים בו תיהנו מאווירה, מהיחד, מפרטיות ואינטימיות ותעבירו יופי של ערב?

מסיבת רווקות בין ים לגלים

מקורן של מסיבות הרווקות אינו ידוע. זהו מנהג המקובל בכל העולם וכמה העשורים האחרונים הפך מנת חלקן גם של רווקות וכלות ישראל. מסיבה כזו בה מרוכזות יחדיו החברות הכי טובות, שכל מטרתן היא לשמח את חברתן הכלה, היא מסיבה מושקעת, ויחד עם זאת מצומצמת ועם תקציב לא גבוה במיוחד מאחר והמימון יוצא מכיסן של חברותיה של הכלה. להפיק מסיבה שכזו דורש לוגיסטיקה רבה, מציאת מקום שיארח את כל החברות, יהיה נוח ונעים וכמובן יאפשר להן את כל הפרטיות שהן רוצות כדי לקיים את הערב שתכננו. לכן, כששוברים את הראש בשאלת המיקום, כדאי שתבחרו בטבע. מקום בחוץ, תחת כיפת השמיים עם המון אוויר צח, היכולת להרעיש מבלי להתחשב בשכנים, והאווירה הנינוחה שכבר מעצם מיקום האירוע מורגשת בקרב כולם, כל אלו עושים את העבודה עוד לפני שהתחלתן באירוע ובתכנית שתכננתן לאותו הערב.

אז כן, אתן חבורה של בנות ואתן שואלות את עצמכן כיצד תצליחו לארגן מקום כמו חוף הים כך שיהיה נוח, יהיה היכן לשבת או להשתרע בנינוחות, יהיה מה לאכול ולשתות, או אול להשמיע מוזיקה טובה ולרקוד אל מול הגלים? בשבילכן, ובשביל עוד חברות טובות רבות של כלות רבות אחרות, קיימות חברות המתמחות בהפקת מסיבת רווקות בים, במחירים שפויים ומתחשבים במעמד, כאלו שיתחברו לראש שלכן יספקו לכן את כל הדרוש כדי שתצא לכן מסיבה כפי שחלמתן שתהיה, ולספק מזכרת עד לחברתכן הכלה.

הפקת אירועים בטבע- ים של חיוכים

אם בחרתן לקיים את מסיבת הרווקות שלכן בחוף הים כבר מעצם בחירת המקום עשיתן חצי עבודה. את החצי השני של העבודה תעשה עבורכן חברת ההפקות, שתתאים את עצמה לדרישות ולרצונות שלכן ולאופי המסיבה. תוכלו לקבל למשל פינות זולה להיזרק עליהן ולנוח, בר משקאות עשיר ומגוון כדי להעצים את האווירה והתחושות, תאורה שתשתלב עם התאורה הטבעית של הירח והכוכבים, ואם ממש תרצו אז גם ארוחות כסאות ואפילו שולחנות, וכל מה שיסייע לכן להרגיש הכי במסיבת רווקות והכי ביחד. מסיבת רווקות בטבע- את זה הכלה לא  תשכח לעולם.

עושים לחתן שמח עם מסיבת רווקים מהסרטים

היתרון הבלט ביותר בישראל, בכל הנוגע לקיום מסיבת רווקים, הוא מזג האוויר. נעים וחמים מרבית ימות השנה ומאפשר לכל חבר המארגן המסיבה לחשוב גם על הטבע כאופציה לקיום המסיבה. ולמה טבע? בגלל העלויות, בגלל היכולת לערוך מסיבה עד אור הבוקר ובגלל האווירה. צריכים עוד סיבות? המשיכו לקרוא.

שמחה גדולה הלילה

מסיבת רווקים בים היא מנהג הקיים בכל העולם. בניגוד לשאר העולם, בישראל יש הרבה ימים חמים ונעימים, מה שמאפשר את קיומה במתחם שאינו סגור, כלומר בחיק הטבע. ואם כבר מדברים על טבע, חוף הים הוא אחד המקומות הנפלאים ביותר שניתן להעלות אותם על הדעת כמיקום האידיאלי לקיום המסיבה.

אז מה צריך? מיקום, נושא, מקומות ישיבה, תקציב והרבה מצב רוח טוב. עוד תצטרכו ציוד מגוון וכל מה שיאפשר לכם לקיים יופי של מסיבה.

אתם לא צריכים לעשות את זה לבד!

הטובים ביותר

ארגון המסיבה כרוך בהרבה מחשבה, תכנון ולוגיסטיקה. למה לעשות את זה לבד אם יש חברות המתמחות בהפקת אירועים בכלל ובהפקת אירועים בטבע, בפרט? עם חברה, דוגמת אירוע- ים בטבע, תוכלו להבטיח לעצמכם את את האירוע האולטימטיבי. החל מפינות זולה  עליהן תוכלו להיזרק, דרך ציוד תאורה, הגברה, במה, בר משקאות ועוד, וכלה בצוות מיומן הדואג לתפעול הציוד, שמירה עליו, הובלה שלו למקום האירוע ופירוקו בתום המסיבה. כל זאת, בהתחשבות מלאה בתקציב שלכם ומציאת פתרונות איכותיים ומדליקים לכל תקציב ולכל גודל של אירוע.

קיום של אירוע בטבע, למשל חוף הים, מבטיח לכם את האפשרות להשאר שם גם עד השעות הקטנות של הלילה, לשיר, לרקוד ולשמוע מוזיקה בעוצמות גבוהות שלא יפריעו לאף שכן, מלבד הדגים שבים. חברת אירוע- ים בטבע מאפשרת לכם ליהנות מערב נפלא, ללא כל דאגה ומחשבה על הפרטים הקטנים והגדולים ולהיות חלק מהמסיבה, ללא טרדות וללא דאגות.

צוות החברה הוא בעל נסיון עשיר ומגוון בהפקת אירועים שונים, מכיר את הקונספט ועובד במקצועיות משולבת במסירות רבה, אהבת המקצוע והמון מעוף ויצירתיות, שמבטיחים לכם ולחתן, ערב בלתי נשכח במחירים שפויים ומתחשבים.

אירוע עסקי בטבע- העניבה נשארת במשרד!

אירוע עסקי בטבע- העניבה נשארת במשרד!

כל בעל חברה וכל מנהלת הרווחה בחברה או בארגון יספרו לכם על החשיבות העצומה שיש לימי גיבוש, הווי וכיף לעובדים בחברה. במועדים אלו יורדים כל המחסומים יחד עם העניבות, והעובדים זוכים להתרענן קצת משגרת יומם, ולהכיר טוב יותר את עמיתיהם לעבודה, את הבוסים ואת העובדים ממחלקות אחרות. אבל מה אפשר כבר לעשות שעוד לא עשיתם? יכול להיות שהשאלה הראשונה צריכה להיות דווקא- היכן לקיים את האירוע העסקי?

עסקים בטבע

הגדרת אירוע עסקי היא מעט מורכבת: מצד אחד מדובר באירוע שהמטרה בו היא הנאה וכיף, גיבוש או ציון דרך כמו השקת מוצר או מינוי עובד מצטיין. מצד שני, זהו אירוע עסקי שהנוכחים בו הם עובדים בחברה, יחד עם המנהלים שלהם, המנכ”ל, ומנהלים ממחלקות אחרות. לכן, כדי לשבור את הקרח וליצירת תחושה לא רשמית לחלוטין, נינוחה ונעימה, רצוי לקיים את האירוע במקום נינוח, מרווח, שיגרום לאנשים להשתחרר. ומה יותר טוב אם לא הטבע בכבודו ובעצמו? דמיינו את כל עובדי החברה מתכנסים לחופו של ים תכול, חולצים נעליים ומתמסרים לתחושת החול החמים בכפות הרגליים, המחסומים נופלים ואתם מגלים את האנשים שמאחורי התארים מנכ”ל, סמנכ”ל או מזכירה. אתם כבר מתחילים את האירוע באווירה כיפית, רגועה ומלאה באנרגיות טובות.

ובכל זאת, מדובר באירוע עסקי. יש צורך לשאת דברים, לאכול ולשתות ואולי לקיים פעילות חברתית מגוונת. איך עושים זאת? בקלות. חברות רבות המתמחות בהפקת אירועים בטבע, ישמחו לספק לכם את כל הנדרש לקיום אירוע איכותי כמו למשל מסיבת רווקות בים, אלגנטי ומושקע, גם בטבע. חברות אלו מתמחות ביצירת אווירה ועזרים נוחים שישמשו את המשתמשים, כך שהשהייה בטבע לא תגרע מהם דבר ואולי להיפך- רק תוסיף.

אוכלים ושותים בטבע

כיום ניתן להפיק אירועים עסקיים בטבע בדרכים מקסימות, מקוריות ובעיקר נוחות מאד. לחברות רציניות העוסקות בהפקת אירועים בטבע, יש את כל הדרוש בתחום האוכל, השתייה, ציוד ההגברה, הקישוטים, פינות הישיבה עוד דברים טובים ורבים אחרים שיהפכו את האירוע למושקע, אחר, ויוציא את העובדים משגרת היום במשרד התחום בארבעה קירות.

אם יש לכם אירוע חברה על הפרק ואתם רוצים להפוך אותו למשהו ממש מיוחד, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת הפקות אירועים בטבע, לבחור את המיקום הרצוי לכם, להגדיר מטרות ויעדים ו- בילוי נעים!

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!