מסיבת רווקות – איך לעשות אותה אחרת

מסיבת רווקות- איך לעשות אותה אחרת

אז החברה הכי טובה שלכן מתחתנת וכרוח המסורת אתן ממש רוצות לערוך לכבודה מסיבת רווקות. אחרת, מיוחדת, כזו שתשקף את החברות הטובה, את המחשבה עליה ובכלל אתן רוצות להעביר ערב שכולו כיף אחד גדול. אחד הרעיונות המנצחים הוא לקיים אירוע אינטימי שכולו שלכן ובשבילכן, ומה טוב יותר מחוף ים בו תיהנו מאווירה, מהיחד, מפרטיות ואינטימיות ותעבירו יופי של ערב?

מסיבת רווקות בין ים לגלים

מקורן של מסיבות הרווקות אינו ידוע. זהו מנהג המקובל בכל העולם וכמה העשורים האחרונים הפך מנת חלקן גם של רווקות וכלות ישראל. מסיבה כזו בה מרוכזות יחדיו החברות הכי טובות, שכל מטרתן היא לשמח את חברתן הכלה, היא מסיבה מושקעת, ויחד עם זאת מצומצמת ועם תקציב לא גבוה במיוחד מאחר והמימון יוצא מכיסן של חברותיה של הכלה. להפיק מסיבה שכזו דורש לוגיסטיקה רבה, מציאת מקום שיארח את כל החברות, יהיה נוח ונעים וכמובן יאפשר להן את כל הפרטיות שהן רוצות כדי לקיים את הערב שתכננו. לכן, כששוברים את הראש בשאלת המיקום, כדאי שתבחרו בטבע. מקום בחוץ, תחת כיפת השמיים עם המון אוויר צח, היכולת להרעיש מבלי להתחשב בשכנים, והאווירה הנינוחה שכבר מעצם מיקום האירוע מורגשת בקרב כולם, כל אלו עושים את העבודה עוד לפני שהתחלתן באירוע ובתכנית שתכננתן לאותו הערב.

אז כן, אתן חבורה של בנות ואתן שואלות את עצמכן כיצד תצליחו לארגן מקום כמו חוף הים כך שיהיה נוח, יהיה היכן לשבת או להשתרע בנינוחות, יהיה מה לאכול ולשתות, או אול להשמיע מוזיקה טובה ולרקוד אל מול הגלים? בשבילכן, ובשביל עוד חברות טובות רבות של כלות רבות אחרות, קיימות חברות המתמחות בהפקת מסיבת רווקות בים, במחירים שפויים ומתחשבים במעמד, כאלו שיתחברו לראש שלכן יספקו לכן את כל הדרוש כדי שתצא לכן מסיבה כפי שחלמתן שתהיה, ולספק מזכרת עד לחברתכן הכלה.

הפקת אירועים בטבע- ים של חיוכים

אם בחרתן לקיים את מסיבת הרווקות שלכן בחוף הים כבר מעצם בחירת המקום עשיתן חצי עבודה. את החצי השני של העבודה תעשה עבורכן חברת ההפקות, שתתאים את עצמה לדרישות ולרצונות שלכן ולאופי המסיבה. תוכלו לקבל למשל פינות זולה להיזרק עליהן ולנוח, בר משקאות עשיר ומגוון כדי להעצים את האווירה והתחושות, תאורה שתשתלב עם התאורה הטבעית של הירח והכוכבים, ואם ממש תרצו אז גם ארוחות כסאות ואפילו שולחנות, וכל מה שיסייע לכן להרגיש הכי במסיבת רווקות והכי ביחד. מסיבת רווקות בטבע- את זה הכלה לא  תשכח לעולם.