ימי הולדת בים – ככה גדלים בשנה!

יום ההולדת של הילד מתקרב ובא לכם על מסיבה קצת אחרת? אירוע- ים בטבע, מומחים בהפקת אירועים קטנים- גם לקטנים שבחבורה!

הפקה גדולה לילדים קטנים

 הנה גדל ילדכם בעוד שנה, ויחד עם השמחה הגדולה אתם מחפשים רעיונות ליום הולדת, שיהיו ייחודיים ומקוריים, לציון האירוע המשמח. כיום נחשפים הילדים למגוון אטרקציות ליום הולדת, עם המון תכנים והפעלות, ואך טבעי הדבר שיבקשו את אותו הדבר גם ביום הולדתם. יחד עם זאת, אתם ההורים מחפשים רעיונות ליום הולדת, וכן מענה יצירתי והולם ל
מסיבה, ושיהיה בה גם ערך מוסף. כל זאת מבלי שתצטרכו למשכן את הבית רק בשביל לקיים את רצונותיהם של הנסיך או הנסיכה הקטנים.

אם נגמרו לכם רעיונות ליום הולדת, חברתינו מציעה לכם חגיגת יום הולדת איכותית ומקורית, וקצת אחרת.

אטרקציות ליום הולדת

 ימי הולדת בים הם מסוג המסיבות שאף ילד וגם מבוגר לא יישאר אדיש אליהן. אנו מתמחים בהפקת מסיבות יום הולדת לילדים ולמבוגרים אנו מתמחים גם בהפקת מסיבת רווקות ומסיבות רווקים, אירועי חברה עם אוסף פעילויות מגוון,אטרקציות ליום הולדת, והמון חוויות שילדכם וחבריו ייחשפו אליהם במהלך האירוע.

 ילדים מטבעם הם אוהדים גדולים של מרחב, אוויר פתוח, והיכולת להתרוצץ ולרוץ מבלי שיהיו תחומים בין ארבע קירות. כך שכבר בחירת המיקום, תהווה מקור הנאה ושמחה אין סופית לילד ולחבריו.

 אירוע- ים בטבע מציעים יום הולדת מתוכנן מתחילתו ועד סופו, כך שגם אתם ההורים, תוכלו לשבת, לצפות בים המרגיע, או בכל מקום אחר בו תבחרו לקיים את המסיבה, ולתת לנו לדאוג להכל.

ההפעלה

 אנו לוקחים ברצינות גדולה כל אירוע, לקטנים וגדולים כאחד. למעשה, ימי הולדת לילדים הם החביבים עלינו במיוחד, מאחר ואת שביעות הרצון מההפקה, ניתן לשמוע בקלות משאגות השמחה של הילדים, והסיפוק אדיר.

אנו מציעים מבחר עצום של אטרקציות ליום הולדת, כמו סדנאות יצירה, בישול, ציור ועוד, רעיונות ליום הולדת לא
חסרים לנו, והכל בהתאם לאופיו של הילד, גילו, ומה מדבר אליו במיוחד. לקטנים יותר, אנו מציעים אטרקציות ליום הולדת לקטנים, באמצעות מגוון מתנפחים ססגוניים ומהנים, והשילוב בין משחק במתנפחים בחיק הטבע, הוא פשוט שילוב מנצח!

 אנו מומחים בהפיכת רעיון למעשה, וגם אתם ההורים שותפים לכל אורך הדרך, עד לבניית תוכנית שתהיה מקובלת עליכם, וחשוב יותר, מתאימה לכיסכם.

במהלך יום ההולדת נמצא לאורך כל זמן המסיבה צוות מטעמינו המשגיח כי הכל מתנהל כשורה, מפעיל את הילדים, ומשגיח עליהם. כל צרכי הילדים מסופקים במלואם, עם רגישות והתחשבות בגילם הצעיר, ועם רמת בטיחות גבוהה.

 במהלך כל יום ההולדת קיימת תוכנית מובנית, בה מוקדש חלק להפעלה, חלק לברכות ולאחר מכן הכיבוד והעוגה, שבלעדיהם ימי הולדת פשוט אינם מושלמים!.

שתזכו לשנה הבאה

 הנסיון שלנו בהפקת אירועים והפעלות ימי הולדת, גורם לילדים להיות מאושרים, ולהורים להיות רגועים. המיקום הנפלא, אטרקציות לימי הולדת מיוחדות, ההפעלות הייחודיות, הצוות המסור והירידה לפרטים הקטנים, הופכים את האירוע לכזה שלא יישכח במהרה על ידי הילד עצמו, ועל ידי חבריו.

 ימי הולדת בטבע נותנים גם ערך מוסף לילדים, השוהים באוויר הצח, מוציאים אנרגיה, ומפיקים הנאה אמיתית מהאירוע. כל שנותר לנו הוא לאחל שנזכה לשנה הבאה, ולהפיק עבורכם עוד ימי הולדת רבים לילדכם!

 אם אתם מחפשים רעיונות ליום הולדת, ושיהיו מקוריים, שונים ובמחירים הוגנים ומשתלמים, צרו קשר עוד היום עם אירוע- ים בטבע, וקבלו מגוון אטרקציות לימי הולדת לבחירתכם, והצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד. ושיהיה במזל טוב!