הפקת יום גיבוש לעובדים – ככה עושים עסק!

 דמיינו לעצמכם את השקת המוצר החדש בחברה, עליו עמלתם, אתם ועובדי החברה,זמן רב. המוצר מוכן, הציפיות ממנו רבות, ועכשיו הגיע זמן ההשקה שלו. ומה יותר טוב מאירוע השקת מוצר אם לא בטבע, כשאת התפאורה מספקים חוף הים והגלים, את התאורה מגישים לכם הירח והכוכבים, ואת השאר מספקים לכם אנחנו!

 אירוע ים בטבע מציעים לכם הפקת אירועים עסקיים מוקפדים, מתוכננים, ואשר מכבדים את העסק ובעליו. הפקת אירועים עסקיים מתקיימת במספר סגנונות ואופנים, לפי צרכי העסק, ואף גודלו. אירוע עסקי יכול להיות אירוע שנתי של החברה, קידום של עובדים, פגישת יזמים, השקת מוצר וגם יום כיף וגיבוש לעובדי החברה. אחרי שישבתם כל היום במשרד, לבטח תדעו להעריך ישיבה במקום פתוח, עם אוויר צח וצלול ואווירה עסקית, אולם פחות רשמית, שתתן ערך מוסף לאירוע כולו.

 אתם בוחרים- אנחנו מייצרים

 אירוע- ים בטבע מציעים לכם מגוון פתרונות של הפקת אירועי חברה וכן הפקת אירועים עסקיים, בכל גודל, קונספט וצורה. מרגע יצירת הקשר עימנו, אנו רואים את עצמנו כחלק מהחברה, ושמים לנגד עינינו את הצלחת האירוע העסקי. לצורך כך אנו מצמידים אליכם איש צוות מיומן ובקיא בתחום הפקת אירועים עסקיים או אירועי חברה, שמלווה אתכם בכל התהליך, ויחד איתכם קובע את הקונספט לאירוע, בין אם המדובר הוא באירוע אינטימי אקסקלוסיבי, ימי כיף או ימי גיבוש, וכל דבר אחר המעניין אתכם. החשיבה היא משותפת, וכל התהליך הוא בשיקוף מלא מולכם, העלאת רעיונות לקונספט, הקשבה לצרכים שלכם, וכן שאלות מנחות ומכוונות, שיסייעו לכם לגבש החלטה בדבר אופי האירוע הרצוי לכם.

 איכות ללא פשרות

 באירוע- ים בטבע לא מאמינים בקיצורי דרך. בדיוק כפי שבעסק שלכם אתם מצפים לעבודה קשה ומסורה מעובדי החברה, כך גם אנחנו נותנים את כל כולנו, ולכן, הפקת אירועים עסקיים שלנו, וכן אירועי חברה, היא מדוקדקת, עם שימת לב לפרטים הקטנים ביותר, ומילוי כל צרכיכם לפני, במהלך, ובתום האירוע. הערך המוסף שלנו הוא היכרות מעמיקה עם תחום הפקת אירועים עסקיים, והיכולת שלנו ליצור בכל פעם קונספט חדש ורענן, מפתיע ומרגש. הליווי שלנו כולל הבנה מלאה של אופי העסק והאנשים העובדים בו, והתאמה מוחלטת שלנו אליכם. אנו דוגלים במתן שירות מותאם ללקוח, באופן שיהיה שבע רצון, עם איכות ושירות ללא פשרות, ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.  הצוות שלנו המתמחה בהפקת אירועים עסקיים, ישתף אתכם בכל התהליך והתהוותו, אולם כל העבודה היא עלינו. אנו דואגים לשלמות האירוע, ושלא יחסר בו דבר, וכל שעליכם לעשות הוא להגיע, עם הרבה מצב רוח טוב, ליהנות מאוויר הים הצלול, או בכל אזור פתוח אחר, בו תעדיפו לקיים את האירוע.

 מילת המפתח- מקצועיות

 אירועים עסקיים מעידים על פני העסק, ומחזקים את התדמית שלו בעיני העובדים, השותפים, או הצרכנים, בהתאם לסוג האירוע שבחרתם לקיים. אנו באירוע- ים בטבע שותפים לתפיסה זו, וגם לנו חשוב לייצר תדמית חיובית ואמינה בפני לקוחותינו המרובים. לכן, כשהמדובר הוא הפקת אירועים עסקיים או אירועי חברה, שימת הדגש שלנו היא מקסימלית, בשאיפה לייצר עבורכם אירוע אפקטיבי, שישרת את המטרה לה הוא נועד. אם האירוע כולו סובב סביב קונספט מסוים, תהיה ההפקה כולה מוקדשת לו, עם מסרים ייחודיים המאפיינים את העסק שלכם, עיצוב המתחם כולו בסגנון הרצוי לכם, תוך שימוש בחומרי גלם האיכותיים ביותר, ובמקצועיות רבה.

 יש עם מי לדבר

 הפקת אירועים עסקיים, דורשת שינויים של הרגע האחרון, תוספות, שדרוגים ושאלות רבות הצצות במהלך תכנון האירוע. לצורך כך, מוצמד אליכם מלווה מטעמינו, הזמין בכל עת לכל שאלה, בקשה או פנייה, והוא הדמות שמספקת כל צורך שלכם, ונמצא איתכם בכל שלב באירוע, החל מהתכנון, וכלה בתום האירוע. למעשה, בכל תהליך הפקת אירועים עסקיים, או אירועי חברה, ההתיחסות שלנו היא כשל שותפים להצלחת האירוע, ולא יחסי גומלין של לקוח- ספק. אם על הפרק עומדים ימי כיף לעובדים, ימי גיבוש, אירועי חברה, מסיבת רווקות בים או כל פעילות אחרת שאתם מעוניינים לקיים, ומחפשים דרכים יצירתיות של הפקת אירועים עסקיים, זה הזמן ליצור קשר עם אירוע- ים בטבע, ולקבל, מלבד המקצועיות, האיכות, וההפקה המושלמת, מענה אנושי חם ומסור, של צוות שמכיר את המקצוע, ואף אוהב אותו, ושהצלחת האירוע העסקי שלכם, חשובה לו, באותה מידה שהיא חשובה לכם.

 לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות, מלאו פרטיכם באתר עכשיו.