השכרת ציוד לאירועים- ככה בונים אירוע!

 אז קבעתם תאריך למסיבה, יש לכם כבר מקום, וכולם אישרו הגעתם. התפריט נקבע, המוזיקה נבחרה, וההתרגשות בשיאה. לא שכחתם משהו?

 אירוע- ים בטבע מסייע לכם להפיק באופן עצמאי את המסיבה שלכם, לפי הקונספט שבחרתם אתם, וכדי להפוך אותה למושלמת, מספקים לכם את כל הציוד הנדרש לקיום אירוע מוצלח.

  התקשרו אלינו 054-764-7584  נשמח לעמוד לרשותכם.

 חוגגים בטבע

 בעבר, קיום אירוע בטבע התאפשר רק במהלך היום. עם רדת החשיכה, נאלצו האורחים להתפזר, מאחר ולא היו פתרונות לתאורה, להשמעת מוזיקה, הדורשת חיבורים לחשמל, או לסעודה במקום, מחוממת וטרייה, ממש כמו במקום סגור.

 כיום, שונים פני הדברים לחלוטין, וניתן לקיים בטבע, מסיבות הכוללות מתקני ישיבה נוחים, שולחנות וכסאות, אוהלים מרווחים, פינות זולה, וכמובן סידורי תאורה, יכולת השמעת מוזיקה, והכל באווירה שמחה ותחת כיפת השמיים.

 למעשה, קיום אירוע בטבע הוא פסגת המאוויים, והשילוב בין הנוחות המרבית של מקום סגור, ללא הקירות הסוגרים, הוא פשוט מנצח. אירוע המתקיים על שפת הים, ביער, חורשה או מדבר, יש לו הקסם שלו, עוד טרם התחילה החגיגה.

 הכי טבעי שבעולם

 רבים בוחרים לקיים אירועים פרטיים, כמו מסיבת רווקות בים או מסיבת רווקים, יום הולדת, מסיבת גיוס או שחרור ועוד, באופן עצמאי ובחיק הטבע. מאחר ומדובר באירוע חד פעמי, נדרש ציוד רב, שלרוב האנשים מן הסתם אינו זמין, ולבטח לא יקנו את הציוד עבור אירוע אחד בלבד. כאן נכנסת לתמונה חברת אירוע- ים בטבע, המציעה לכם להתמקד ולתכנן את אופי המסיבה, לבחור את המוזיקה שתרצו להשמיע, ואת האוכל שתרצו לאכול, ולהשאיר בידינו את כל נושא הציוד, שבלעדיו אירוע לא יכול להתקיים.

 אנו עוסקים בהשכרת ציוד לאירועים מזה שנים רבות, ומבינים את הצורך בציוד שיהפוך את האירוע לפונקציונלי ומושלם. בעיקר אנו מבינים את העלויות הרבות הכרוכות בהרמת אירוע, ומודעים לסכומים הנדרשים להפקת אירוע כזה, גם אם אתם מפיקים אותו בעצמכם. לכן, אנו מתמחים ביעוץ והכוונה לסוג הציוד המתאים ביותר לאירוע שלכם, ויחד אתכם מוצאים פתרונות מתאימים הן לתקציבכם, והן לצרכים שלכם מבחינת ציוד. מחירינו אטרקטיביים ביותר, וזאת בשל הרצון שלנו לסייע לכמה שיותר לקוחות לקיים אירוע, גם אם תקציבם מצומצם.


אז מה יש לנו?

 ארוע- ים בטבע מציע לכם ציוד לאירועים שונים ומגוונים, והמתאימים לכל גיל קונספט או מיקום בטבע:

 -שולחנות, כסאות, אוהלים לאירועים ואמצעי הצללה- הם רק חלק מהציוד שתוכלו למצוא אצלנו.

-מתכננים ערב קריוקי משעשע? אצלנו תוכלו להכיר ציוד לאירועים הכולל במה, מערכת הגברה, וגם פודיו, אם ממש חשוב לכם לשאת נאום במהלך האירוע.

-לא מצליחים להתאפק? מערכת שירותים ניידים ממתינה לכם אצלינו, לרווחתכם, ולנוחותכם.

– מתכננים לשתות הרבה? בר משקאות דקורטיבי ומשלב היטב בטבע, רק מחכה שתשתמשו בו.

-חייבים להשתרע קצת ולצפות בגלים? פינות ישיבה, עם כריות ומזרונים, במבחר סגנונות וגדלים, מחכים שרק תקחו אותם.

– לא יכולים לסחוב בעצמכם? אנו באירוע- ים בטבע, מספקים, מלבד השכרת ציוד לאירועים, גם שירותי הובלה, ואפילו הרכבה, וכל זאת בשילוב יועץ והכוונה על השימושים השונים בציוד, ועזרה בבחירתו.

 דואגים לכם בשטח

 חברת אירוע- ים בשטח עוסקת בהשכרת ציוד לאירועים בטבע זמן רב, מספיק כדי ליצור מערכת אימון ומוניטין גבוה בקרב כל לקוחותיה, ובזכות היחס האישי והאנושי המלווה כל השכרת ציוד, ומתוך מטרה להשכיר לכם את הציוד המתאים לאירוע, גם אם מדובר בפריטים בודדים. כל אירוע, מסיבת רווקים או רווקות, אירוע חברה או יום הולדת מקבל אצלנו את הכבוד הראוי לו, והדבר בא לידי ביטוי במגוון רחב של ריהוט, ספורטיבי, דקורטיבי, ססגוני ואיכותי, ממנו תוכלו לבחור, בעזרת יעוץ שלנו, את המתאים לכם ביותר.

 אירוע בטבע, כבר מעצם היותו בטבע, הוא מיוחד ושונה. עם הציוד המתאים הוא הופך להיות גם כזה שזוכרים אותו תמיד, כי אם כבר תכננתם אירוע, חשוב שלא יחסר בו דבר.

 אז אם יש על הפרק מסיבת רווקות, יום הולדת, מסיבת גיוס או סתם בא לכם לחגוג את החיים, וזקיקים למגוון רחב של פתרונות ישיבה, אוהלים לאירועים, כריות, מזרונים שולחנות ועוד, אנו כאן עומדים לרשותכם עם השכרת ציוד לאירועים, ומגוון שירותים נלווים.