אירוע עסקי בטבע- העניבה נשארת במשרד!

אירוע עסקי בטבע- העניבה נשארת במשרד!

כל בעל חברה וכל מנהלת הרווחה בחברה או בארגון יספרו לכם על החשיבות העצומה שיש לימי גיבוש, הווי וכיף לעובדים בחברה. במועדים אלו יורדים כל המחסומים יחד עם העניבות, והעובדים זוכים להתרענן קצת משגרת יומם, ולהכיר טוב יותר את עמיתיהם לעבודה, את הבוסים ואת העובדים ממחלקות אחרות. אבל מה אפשר כבר לעשות שעוד לא עשיתם? יכול להיות שהשאלה הראשונה צריכה להיות דווקא- היכן לקיים את האירוע העסקי?

עסקים בטבע

הגדרת אירוע עסקי היא מעט מורכבת: מצד אחד מדובר באירוע שהמטרה בו היא הנאה וכיף, גיבוש או ציון דרך כמו השקת מוצר או מינוי עובד מצטיין. מצד שני, זהו אירוע עסקי שהנוכחים בו הם עובדים בחברה, יחד עם המנהלים שלהם, המנכ”ל, ומנהלים ממחלקות אחרות. לכן, כדי לשבור את הקרח וליצירת תחושה לא רשמית לחלוטין, נינוחה ונעימה, רצוי לקיים את האירוע במקום נינוח, מרווח, שיגרום לאנשים להשתחרר. ומה יותר טוב אם לא הטבע בכבודו ובעצמו? דמיינו את כל עובדי החברה מתכנסים לחופו של ים תכול, חולצים נעליים ומתמסרים לתחושת החול החמים בכפות הרגליים, המחסומים נופלים ואתם מגלים את האנשים שמאחורי התארים מנכ”ל, סמנכ”ל או מזכירה. אתם כבר מתחילים את האירוע באווירה כיפית, רגועה ומלאה באנרגיות טובות.

ובכל זאת, מדובר באירוע עסקי. יש צורך לשאת דברים, לאכול ולשתות ואולי לקיים פעילות חברתית מגוונת. איך עושים זאת? בקלות. חברות רבות המתמחות בהפקת אירועים בטבע, ישמחו לספק לכם את כל הנדרש לקיום אירוע איכותי כמו למשל מסיבת רווקות בים, אלגנטי ומושקע, גם בטבע. חברות אלו מתמחות ביצירת אווירה ועזרים נוחים שישמשו את המשתמשים, כך שהשהייה בטבע לא תגרע מהם דבר ואולי להיפך- רק תוסיף.

אוכלים ושותים בטבע

כיום ניתן להפיק אירועים עסקיים בטבע בדרכים מקסימות, מקוריות ובעיקר נוחות מאד. לחברות רציניות העוסקות בהפקת אירועים בטבע, יש את כל הדרוש בתחום האוכל, השתייה, ציוד ההגברה, הקישוטים, פינות הישיבה עוד דברים טובים ורבים אחרים שיהפכו את האירוע למושקע, אחר, ויוציא את העובדים משגרת היום במשרד התחום בארבעה קירות.

אם יש לכם אירוע חברה על הפרק ואתם רוצים להפוך אותו למשהו ממש מיוחד, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת הפקות אירועים בטבע, לבחור את המיקום הרצוי לכם, להגדיר מטרות ויעדים ו- בילוי נעים!