ימי הולדת

בת מצווה

יום גיבוש לעובדים

הפקת אירועים בטבע – ככה מייצרים זכרונות!

 ברוכים הבאים לאתר חברת אירוע-ים בטבע. אם אתם מחפשים מקום נטול גבולות של קירות ותקרות, ורוצים לחוש את הטבע עוטף אתכם מכל עבר, ויש לכם גם אירוע קטן על הפרק- זה הזמן ליצור קשר עם ים בטבע שמציע לכם ימבה טבע! הפקת אירועים בטבע עם תפיסה קצת אחרת.

 הפקת אירועים בטבע – החוויה

חברת אירוע- ים בטבע מתמחה בתחום הפקת אירועים בטבע למגזר הפרטי והעסקי. אנו תופרים אירועים על הים, או בכל מקום אחר בטבע, לפי מידת הלקוח, בדיוק מושלם ועם הרבה שימת לב לפרטים הקטנים, באופן מוקפד ואיכותי, הנעשה על ידי צוות מקצועי שאוהב להפיק אירועים קטנים, יפים ואיכותיים בטבע, ולסייע לכם לנצור חוויה מושלמת מן האירוע, עם התפאורה היפה ביותר שקיימת, הלא הוא הטבע עצמו.

 הפקת אירועים בטבע – האיכות

כל אירוע מתחיל בקבלת פרטים מכם, על אופי האירוע והקונספט, תיאום ציפיות, ותכנון מוקפד עם שימת לב רבה לכל מה שיהפוך את האירועלחוויה אחת גדולה. אנו מספקים ציוד מגוון, בהתאם לאופי האירוע, איכותי ושימושי, ומשתלב באופן מושלם עם המקום בו נערך האירוע- בין אם מדובר באירועים בגינת הבית, אירועים על הים, או הפקת מסיבת רווקים בטבע על כל פניו וגווניו.

 הפקת אירועים בטבע – השירות

צוות אירוע- ים בטבע, מורכב מאנשי מקצוע עם נסיון רב בתחום הפקת אירועים בטבע, אהבת המקצוע ויצירתיות רבה. כל אירוע מקבל את שימת הלב הראויה לו, ולאורך כל הדרך אתם מקבלים ליווי מקצועי, הסבר מקיף על הקונספט, ומענה לכל פנייה או בקשה. הצוות שלנו יספק לכם את המענה המקצועי, ואף האנושי, בכל שלב בהפקת האירוע, ובכל סגנון הרצוי לכם.

 הפקת אירועים בטבע – התפיסה

התפיסה שלנו היא כי “זול” אינו מילה גסה. אנו מאמינים כי אפשר לבצע הפקת אירועים קטנים בגדול, ברמה  מצויינת ואיכותית, ובמחירים השווים לכל כיס. תפיסת

העולם הייחודית שלנו, היא זו שבנתה את המוניטין של אירוע- ים בטבע, עם לקוחות רבים ומרוצים, שהצליחו לקבל  הפקת אירועים בטבע נפלאה, ובעלויות הגיוניות. שנות פעילות רבות בתחום הביאו אותנו ליכולת מקצועית מוכחת, כמו כן לקשרים עם ספקי ציוד, בעלויות הוגנות ומשתלמות, ואתם הנהנים העיקריים.

 הפקת אירועים בטבע – התוצאה

בין אם אתם מתכננים מסיבת רווקות בחוף הים, טיול משפחתי נעים, יום גיבוש בעבודה עם הרבה עניין ואקשן, יום נישואים מרגש להורים, או מסיבת גיוס תוססת- לכל אירוע יש את הקונספט שלו, האופי המיוחד שלו, ואנו כאן כדי לתרגם רעיון למעשה. אנו נותנים את כל השירותים הלוגיסטיים הנדרשים לצורך הפקת אירועים בטבע, שהם אירועים קטנים, נוחים, בהם לא חסר דבר, נעימים, מוקפדים ועם שימוש בציוד והאביזרים האיכותיים ביותר.

 אם יש לכם אירועים קטנים על הפרק, ומחפשים להפוך אותם לאיכותיים וייחודיים, עם קונספט מרענן ובעיקר שמח, פנו אלינו ותקבלו  הפקת אירועים בטבע, התפורה במידתכם במדויק, עם אבזור באיכות מצוינת ובעיקר צוות מסור ואנושי שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

 לפרטים נוספים ולהזמנות, צרו קשר עכשיו