אוהלים לאירועים

אם אתה מתכנן אירוע מיוחד ומחפש פיתרון הולם ונוח הגעת למקום הנכון.

אנו מספקים ללקוחותינו שירותיי השכרת אוהלים לאירועים מכל הסוגים האירועים מאירועים עסקיים למסיבות טבע, מסיבת רווקים או רווקות, ימי הולדת למבוגרים וצעירים בכל רחביי הארץ ובמחירים נוחים.

היתרון בשימוש באוהלים לאירועים הינו ניתן להתקינם במקומות שונים ובצורות שונות וליצור מתחם מרשים לפי בקשתכם.אוהלים להשכרה מאפשרים פתרונות יצירתיים לעריכת אירועים במקומות יצירתיים כמו חף הים, מדשאות או חצרות.

  התקשרו אלינו 054-764-7584  נשמח לעמוד לרשותכם.

באותה חבילה של השכרת אוהלים ניתן להוסיף אטרקציות נוספות לפי אופי האירוע שיהפכו אותו להצלחה מפינות ישיבה, שולחנות ומזרונים עד לבמות וסדנאות למיניהם. במלאיי המגוון של חברתינו תמצאו אוהלים מסוגים רבים, מאהל בדואי, אוהליי לייקרה מרשימים ועוד.

צוות אירועים בטבע ידאג להובלת הציוד, התקנת האוהל בצורה מאובטחת ביותר ולאחר מכן פירוקו. אנו נוודה  שהאירוע המיוחד שלכם יהיה מוצלח ויושלם ללא כל בעיות לא צפויות.

אנו מספקים שירותי השכרת אוהלים לאירועים מכל הסוגים בכל הארץ.

לאורך השנים שירתנו אין ספור לקוחות מרוצים. אנו מספקים פתרונות נוחים לאירועים קטנים במחירים אטרקטיבים. לא משנה אם אתה מתכנן אירוע קטן ואינטימי או או מסיבת רווקות בים אצלנו תוכל להשכיר אוהל המתאים לאופי האירוע.

אנו נוודא שהאורחים ירגישו בנוח בתוך האוהל להשכרה על ידי הספקת כל האביזרים הנלווים, ריהוט דקורטיבי, תאורה והגברה לפי דרישותיו של הלקוח.

עם זאת אל תשכח לשאול על החבילה הבסיסית שאנו מציעים המספקת פתרונות למגוון רחב של אירועים במחיר אטרקטיבי.  אנחנו לא מרוצים אם אתה לא מרוצה ומבטיחים שלא תמצא מחיר טוב יותר עבור התמורה שאתה מקבל כאשר אתה בוחר בשירות  להשכרת אוהלים מחברת אירוע ים בטבע.

אנה צור קשר עם צוותנו המסור לכל ייעוץ והכוונה ואנו ננסה לעזור לך למצוא פיתרון משתלם לאירוע שלך.